top of page
  • תמונת הסופר/תyaelkalba

חמסה עליכם 19.12.21נכון, פספסנו את מדור "חמסה עליכם" בשבוע שעבר, אבל אנחנו קמים, מנקים את האבק וממשיכים ישר הלאה אל שבוע חדש של "חמסה עליכם", שנתחיל?
אני לא יודעת עוד כמה זמן נמשיך להעמיד פנים שאנחנו באמת חושבים שיש משמעות כלשהי לצבע שחברת תחזיות הצבע פנטון בוחרת כל שנה, כי בואו נודה בזה, איכשהו הצבעים שהם בוחרים לא הופכים בחיים להיות הצבעים הטרנדיים של אותה השנה. ועדיין, כל סוף שנה מחדש אנחנו נחכה לראות מה הם בוחרים עבורינו. אני לא יודעת מה גרם להם לייצר לקראת שנת 2022 תמונת השראה שנראית כמו צילום ספר המחזור של וירוס הקורונה, אבל הנה אנחנו כאן. Very Peri הוא סוג של סגול- כחול עמוק שאמור לעורר בנו תחושות חיוביות למיניהן. שיהיה.לאחרונה נתקלתי בכתבה הזאת, שדנה ארוכות בקמבק המרשים של קליפס ה- Claw, שאם לא שמתן לב, הפך להיות האקססורי הכי נחשק של החודשים האחרונים (למעלה, שמתי לכן כמה דוגמאות שניתן להשיג בישראל מפול אנד בר וברשקה). הטרנד הזה, שכולו זועק ניינטיז קול, והיה חביב על סלבס הוליוודיות רבות ודמויות טלויזיוניות כמו רייצ'ל מחברים, זוכה לעדנה מחודשת, ואני אומרת- למה כן? בעיקר כי החוויה שלי זכורה מהניינטיז עם הקליפס הזה הוא התסכול שאי אפשר לשכב על המיטה ולהניח ראש על הכרית כמו שצריך כי זה צובט את הראש. ועם כל הכבוד, השאיפה שלי בחיים היא להניח את הראש על הכרית כמה שיותר.
אז נכון, השבוע עולה הסדרה "אמילי בפריס", כך שעוד דקה וחצי כולנו נשכח מקארי ברדשאו של לפני שבוע ונתמסר לפסולת המוחלטת והמענגת שהעונה השנייה של אמילי הולכת להיות. עד אז, אני מבקשת לא לפספס שהשבוע עלתה בנטפליקס העונה האחרונה של הסדרה הכה אהובה עליי "סופרסטור" - ובעונה האחרונה הם חווים את וירוס הקורונה, וזה כמובן נהדר ומחמיר לב מהצד של הזבנים ששירתו אותנו ואת טירוף נייר הטואלט שלנו. ואני לא עושה ספיילרים, אבל דינה וגארט!
אז לא טעמתי, כי זה גלוטן ואני צליאקית, אבל כשנחתה אצלי במייל הידיעה על כך שיש פסטה של דולצ'ה וגבאנה והיא זמינה בשראל- הייתי חייבת לדווח לאחיותיי המוגזמות שללא ספק ירצו להגזים עם הפסטה המטופשת הזאת.

הפסטה של דולצ’ה וגבאנה. צמד מעצבי העל עיצב לחברת הפסטה Di Martino אריזות למהדורה מוגבלת של פסטות וניתן להשיג אותן בשירות המשלוחים כרמלה – משלוחים טריים משוק הכרמל. את האריזות הצבעוניות (Limited Edition) של הפסטה עיצבו צמד המעצבים האיטלקיים דולצ’ה וגבאנה ששילבו באריזה מוטיבים המוכרים מעבודתם כמעצבים, לצד ציורים קומיים השמים את המשפחה האיטלקית אוכלת הפסטה במרכז השיח. מחיר- החל מ 8.90 ₪
אני חייבת להודות שלא הכרתי את הקומיקאית פיבי רובינסון, אבל לא יכולתי שלא לעצור כשנתקלתי בעטיפת ספרה החדש שאוחז בטייטל הכה חכם: Please don't sit on my bed in your outside clothes, משפט שאני מרגישה שמתאר את כל החוויה שלי בעולם והתחושות שלי כלפי המין האנושי. אם הספר מרשים כמו הטייטל שלו - צפוי פה מסע נהדר.


ומה אתכן מוגזמות, ראיתן משהו שווה השבוע שכדאי שכולנו נדע עליו? ספרו לנו למטה בתגובות!


226 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page